KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14313431
nr 1431 3431
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, barn, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 58x49cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:42:06
100 kr
150 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)